Meie lood

Sauga Põhikool EV 105 23. veebruar Liisa Ojala

Sel aastal sai Eesti Vabariik 105 aastaseks ja Sauga Põhikool tähistas EV sünnipäeva piduliku aktusega. Meie kooli aktust käisid tervitamas vallavanem Lauri Luur, abivallavanem Priit Ruut ning meie kooli endine ajalooõpetaja Alar Laneman. Meie kooli kokad olid teinud imemaitsvad ja ilusad tordid ning kringlid, mida üheskoos maiustada saime. Õpilastele valmistas eriti elevust ja rõõmu see, et nad kõik said lennutada biolagunevaid sini-must-valgeid õhupalle.

Iseseisvuse tähistamiseks toimus traditsiooniline jalutuskäik Pärnu Alevi kalmistult Iseseisvuse väljakule, kus ka Sauga Põhikool oli esindatud. Vaatasime üheskoos kuidas asetati Pärnu pärjad Alevi kalmistu Vabadussõja mälestussamba jalamile.

Oli kaunis kontsert ja meeldejääv sünnipäev!

Oli kaunis kontsert ja meeldejääv sünnipäev!

sauga_pohikool_ev_105