Meie lood

Eesti Vabariik 106 24. veebruar Margit Lott

Sel aastal sai Eesti Vabariik 106. aastaseks. Sauga Põhikooli toimekas pere tähistas EV sünnipäeva piduliku aktusega. Meie kooli aktust käis tervitamas abivallavanem Priit Ruut. Aktus oli kummardus meie armsale kodumaale, üheskoos kaitsema ja hoiame seda. Meie armsad toidumeistrid valmistasid suus sulavad kringlid, et pidupäev oleks ikka täiuslik.

Iseseisvuse 106. aastapäeva tähistamiseks toimus traditsiooniline jalutuskäik Pärnu Alevi kalmistult Iseseisvuse väljakule, kus ka Sauga Põhikool oli esindatud.

Uhke on olla eestlane - elagu Eesti, palju, palju õnne meie armas kodumaa!

Uhke on olla eestlane - elagu Eesti, palju, palju õnne meie armas kodumaa!