Meie koolist

Kooli sümboolika

Sauga Põhikooli lipp on ristkülikukujuline, normaalsuurusega (165× 105cm), tunneli abil vardale kinnitatud riidelaid. Lipu kangas on villane.
Lipu parem pool on roheline, mis sümboliseerib metsade keskel asuvat koolimaja. Külje keskel on kujutatud päikese kella, mis
nätab üheksat, see sümboliseerib koolis olevate klasside arvu, lipu allservas seisab kooli nimi ja asutamisaasta.
Lipu vasak pool on sinist värvi, millel on kujutatud päikese kella ja lipu allservas seisab kooli nimi.

Lipp on ääristatud kuldsete narmastega. Lipu ülalt vardapoolsest nurgast langevad alla kaks punutud jämedat kuldset nööri lipu laiuse pikkuses,
mis lõpevad kuldsete tuttidega.

Sauga Põhikooli lipp on kollektiivi liikmeid ühendav sümbol.

Sauga Põhikooli sümboolika statuut.

mis lõpevad kuldsete tuttidega.

Sauga Põhikooli lipp on kollektiivi liikmeid ühendav sümbol.

Sauga Põhikooli sümboolika statuut.