1. aprillil tegime nalja 01. aprill Margit Lott

1.aprill on naljapäev ja ka Sauga kool tähistas seda aprillipäeva lõbusalt. Koolikotti ega käekotti polnud täna vaja kaasa võtta, võis tulla millega iganes. Niisiis polnud imestada, kui koolimaja peal ühtäkki ostukäru vastu sõitis või õpilane prügikast kaenlas trepist ülesse vantsis ja isa tööriista kohver oli ka hea lahendus. Lisaks ilutsesid koolimaja seintel lõbusad Juku anekdoodid ja segadust tekitavad teated. Päeva pärl oli aga EuroSaugaSPTeenuste parkimiskorralduse teade, mis nii mõnegi õpetaja algul kukalt kratsima pani ;)