Uudised

Elupäästvad teadmised: Punase Risti esmaabi koolitus 7. klassidele 02. aprill Margit Lott


Punane Rist korraldas meie koolis 7. klassidele esmaabi koolituse, mis oli tõeliselt põnev ja kasulik kogemus. Koolituse alguses räägiti olulistest esmaabi põhimõtetest ning sellest, kuidas meie kõigi vastutus on osata esmaabi anda. Õpiti hindama erinevaid olukordi, andma esmaabi erinevatele vigastustele ning reageerima kiirelt ja efektiivselt hädaolukordadele.

Pärast teoreetilist osa liiguti praktiliste oskuste juurde. Harjutati erinevate stsenaariumidega - seoti sidemeid, prooviti elustamist ja õpiti, kuidas reageerida, kui keegi abi vajab. Õpilasi juhendas Punase Risti esindaja, kes vastas noorte küsimustele kannatlikult ja selgelt.

Õpilased omandasid olulisi teadmisi ja oskusi, mis võivad kellegi elu päästa. Oleme väga tänulikud Punasele Ristile selle võimaluse eest meid harida ja valmistada ette võimalikeks hädaolukordadeks.

Punane Rist korraldas meie koolis 7. klassidele esmaabi koolituse, mis oli tõeliselt põnev ja kasulik kogemus. Koolituse alguses räägiti olulistest esmaabi põhimõtetest ning sellest, kuidas meie kõigi vastutus on osata esmaabi anda. Õpiti hindama erinevaid olukordi, andma esmaabi erinevatele vigastustele ning reageerima kiirelt ja efektiivselt hädaolukordadele.

Pärast teoreetilist osa liiguti praktiliste oskuste juurde. Harjutati erinevate stsenaariumidega - seoti sidemeid, prooviti elustamist ja õpiti, kuidas reageerida, kui keegi abi vajab. Õpilasi juhendas Punase Risti esindaja, kes vastas noorte küsimustele kannatlikult ja selgelt.

Õpilased omandasid olulisi teadmisi ja oskusi, mis võivad kellegi elu päästa. Oleme väga tänulikud Punasele Ristile selle võimaluse eest meid harida ja valmistada ette võimalikeks hädaolukordadeks.