TV10 Olümpiastart 17. märts Romet Mihkels

Reedel, 17. märtsil toimus Pärnu kergejõustikuhallis TV10 Olümpiastarti võistlussarja kolmas maakondlik eelvõistlus. Nooremate tüdrukute vanuseklassis esines väga edukalt viienda klassi õpilane Emilia Hrabrov. Ta saavutas teivashüppes teise koha tulemusega 2.10. Selle tulemusega täitis ta võistlussarja finaaletapi osavõtunormatiivi. Üle-eestiline finaaletapp toimub laupäeval, 25. märtsil Tartu Ülikooli spordihoones ja seal saab Emilia end veelkord proovile panna!

Vanemate tüdrukute kaugushüppes jõudis finaali 6. klassi õpilane Kristella Kajamäe, kes püstitas uue isikliku rekordi 4 meetrit ja 10 sentimeetrit. Kreteliis Kajamäe jäi tulemusega 3.95 esimesena finaalist välja. Finaali oleks viinud 1 sentimeetri võrra pikem hüpe.