Uudised

Triin Kuusaru pälvis etluskonkursil eripreemia 01. detsember Marika Hoolma


1. detsembril toimus L. Koidula majamuuseumis koolinoorte etlemisvõistluse ,,Koidulauliku valgel” Pärnumaa voor, kus esitati Lydia Koidula ja Kersti Merilaasi luulet. Meie kooli esindanud 9. klassi õpilane Triin Kuusaru pakkus 5.-9. klassi õpilaste võistluskategoorias tugevat konkurentsi ning pälvis särava esinemise eest konkursi eripreemia. Palju õnne!

 

 

1. detsembril toimus L. Koidula majamuuseumis koolinoorte etlemisvõistluse ,,Koidulauliku valgel” Pärnumaa voor, kus esitati Lydia Koidula ja Kersti Merilaasi luulet. Meie kooli esindanud 9. klassi õpilane Triin Kuusaru pakkus 5.-9. klassi õpilaste võistluskategoorias tugevat konkurentsi ning pälvis särava esinemise eest konkursi eripreemia. Palju õnne!