Teeme ära 2024 04. mai Margit Lott

Meie tegime 04.05 ära ;)

Talgupäev Sauga Põhikoolis oli täis rõõmu ja tegutsemist. Talgulised kogunesid juba enne kella 10, valmis panustama ühise eesmärgi nimel. Esimese asjana võeti ette kooliümbruse korrastustööd: ronimispuude, jalgpalli väravate ja kaugushüppe kastide värvimine. Kõige suuremat rõõmu pakkus värvimine meie pisikestele talgulistele, kelle naerusaatel ronimispuud uued kuued said.

Sama innuga haarati kätte rehad ja prügikotid ning hakati korjama sodi, riisuma oksi ja lehti. Korrastati kaugushüppekastid, võrkpalli platsi ala. Värskenduskuuri läbis ka staadion. Kogukond otsustas üksmeelselt istutada ka viljapuid, unistades juba tulevasest virsikusaagist.

Ent töötegemine ei olnud ainus nauding sel päeval. Kooli imelised kokad valmistasid ette suurepäraseid roogi: ahjusoojad liha ja viineripirukad pakkusid kosutust juba talgule saabudes. Hiljem kostitati talgulisi ka maitsva supiga, täites nende kõhud sooja ja koduse toiduga.

Kokku kogunes 45 tublit talgulist, kes olid tõeliselt suurepärased oma abivalmiduses ja töötegemise innus. Üheskoos veedetud aeg oli täis naeru ja head tuju ning ka ilm oli meid soosiv, päikesepaisteline ja soe. Lapsed olid rõõmsad ning näitasid üles suurt töötegemise tahtmist, mis tegi sellest päevast tõeliselt meeldejääva ja südamliku kogemuse.

Aitäh, aitäh, aitäh armsad talgulised, et olite meiega!

Meie tegime 04.05 ära ;)

Aitäh, aitäh, aitäh armsad talgulised, et olite meiega!