Sofi Anette Elissaar 18. aprill Kadri Küttis

2. a klassi õpilane Sofi Anette Elissaar osales 12.-19.02 „Little Model Earth“ 2023, modelli- ja talendivõistlusel Johannesburgis, Lõuna-Aafrika Vabariigis. Võistlemise kohaks oli Lesedi  kultuuriküla.

Üritusel oli neli vooru:

1) tutvustus;

2) fantaasiakleit „Maailmaimed“ - Sofi kleidile oli  trükitud  Machu Picchu  foto;

3) rahvusriietuse voor -  stiliseeritud kleit Lihula rahvariide seelikust;

4) talendivoor - Sofi esitas tantsust ja hammocki  kavast koosneva etteaste.

Talendikava aitas ette valmistada Laine Mägi tantsukooli õpetaja Ingrid Jasmin ja Vertical Fitnessi õpetajad Terje Jaanoja ja Brit Nõmm. Sofi õpib mõlemas huvikoolis.

Sofi võitis tiitli- Juunioride Super Grand Prix Winner Little Model Earth-talenth 2023, mis on selle võistluse kõrgem tiitel üle erinevate vanusegruppide.

Sofi osaleb  laste modelli- ja talendiagentuur „Star Kids Agency“ treeningutel teist aastat. Selle koolituse kaudu tuli ka ettepanek Lõuna-Aafrika Vabariigi konkursil osaleda.

Nädal Aafrikas oli väga tore, elu kultuurikülas oli huvitav ja omapärane ning üritus hästi korraldatud. Kui algul tundus, et Sofil võib olla inglise keelega keeruline, siis nii see polnud. Ta leidis endale sõpru, kellega koos ringi joosta  ja   täna ka edasi sotsiaalmeedia kaudu suhelda.

Elo Elissaar, Sofi ema.

Üritusel oli neli vooru:

1) tutvustus;

3) rahvusriietuse voor -  stiliseeritud kleit Lihula rahvariide seelikust;

4) talendivoor - Sofi esitas tantsust ja hammocki  kavast koosneva etteaste.

Elo Elissaar, Sofi ema.