SKYPARK 05. aprill Liisa Ojala

Külastasime 4., 6. ja 7. klassidega reedel (31.03) Tallina Skyparki, oli elamusterohke päev ja saime kogeda:

BATUUDI JA MÄNGUKESKUST:

Euroopa suurim batuudiala

Suurim atraktsioon on kahest areenist koosnev batuudiala kogupindalaga 1500 m2. Eestis uue elamusena saab meie batuutidel mängida korvpalli ja rahvastepalli. Ava enda supervõimed – pane kahekordse saltoga pealt või põika rahvastepallis tagurpidisaltoga vastase viske eest ära. Sinu piiriks on vaid fantaasia!

Lausa neljakorruselise maja ehk 10 meetri kõrguses ronimislinnakus saad lõputult turnida ja liugu lasta. Põhiatraktsioonideks on seitsme meetri pikkune liurada, mis loob hetkeks vabalangemise tunde ja neljarealine laineliumängi, kust saab sõpradega võidu alla tuhiseda. Lisaks pakub elevust pehmeid palle tulistav kahur ja pallimeri.

TEADUSKESKUST SKYLAB:

Tee erakordseid valgusefektidega pilte, võistle kisamises, testi enda tuju meeleolukuplis või ehita megaklotsidest, mida iganes soovid. Teaduskeskuses SkyLab avastad teaduse ja tehnika võlumaailma!

Super Skyparki käed-külge teaduskeskuses SkyLab leidub põnevat igas vanuses avastajatele, uurijatele, nokitsejatele, skeptikutele, nuputajatele ja muidu uudishimulikele.

VAATERATAST:

Euroopas ainulaadne vaateratas tõstab Su 120 meetri kõrgusele merepinnast ja avab Tallinna kilukarbisilueti täiesti uuest vaatenurgast. Soovi korral võid lummavat vaadet linnale, merele, Ülemiste järvele ja lennuväljale nautida koos oma sõpradega.

Nutikas lahendus tagab maailmaklassi kõrguse:

Meie vaateratas pakub maailma suurimate vaateratastega võrdväärset vaadet.  Selle tagab nutikas paigutus: vaateratta enda läbimõõt on 45 meetrit, millele lisab kaubanduskeskuse enda kõrgus veel 35 meetrit ja asukoht Sossi mäel täiendavad 40 meetrit. Seega on vaateratta tipukõrgus 120 meetrit üle merepinna, olles sellega teletorni järel kõrguselt teine vaateplatvorm Tallinnas. Ühtlasi on tegemist Euroopas ainulaadse tehnilise lahendusega – hoone katustele on seni vaaterattaid paigutatud vaid Taiwanis ja Jaapanis.

BATUUDI JA MÄNGUKESKUST:

Euroopa suurim batuudiala

TEADUSKESKUST SKYLAB:

VAATERATAST:

Nutikas lahendus tagab maailmaklassi kõrguse: