Sauga Põhikoolis õpivad Pärnumaa parimad bioloogia tundjad 10. märts Angela Sinimägi

Pärnumaa piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil triumfeerisid Marin Tiits 7. klassi ja Richard Müller 8. klassi arvestuses suurepärase 1. kohaga.

Häid tulemusi näitasid samas kategoorias Emily Randlo (7.kl) ja Ranno Peet (8.kl) 6. koha tulemuste vääriliselt.

9. klasside arvestuses tõi 3. koha koju Andra Uudikas ja 5. koha Kaspar Reimann.

Oleme oma tublide õpilaste üle väga uhked!

Õpetajad Angela Sinimägi ja Rena Ridalaan

Oleme oma tublide õpilaste üle väga uhked!

Õpetajad Angela Sinimägi ja Rena Ridalaan