Uudised

Ranno Peet esindab üleriigilise etluskonkursi finaalis Pärnumaad 05. detsember Marika Hoolma


1.detsembril toimus koolinoorte etluskonkursi ,,Koidulauliku valgel” Pärnu maakonna eelvoor, kus meie kooli esindas 9. klassi õpilane Ranno Peet. Tänavu tähistatakse Lydia Koidula 180. sünniaastapäeva ja konkursil tuli lisaks Emajõe ööbiku loomingu esitamisele ette kanda ka üks luuletus eesti luuletajate, selleaastaste juubilaride hulgast. Ranno hingestatud esitus võlus žürii südameid sedavõrd, et lisaks II kohale vanemas võistlusrühmas ning eripreemiale otsustati ta saata esindama Pärnumaad üleriigilise konkursi finaalis, mis toimub 11. detsembril Koidula muuseumis.

1.detsembril toimus koolinoorte etluskonkursi ,,Koidulauliku valgel” Pärnu maakonna eelvoor, kus meie kooli esindas 9. klassi õpilane Ranno Peet. Tänavu tähistatakse Lydia Koidula 180. sünniaastapäeva ja konkursil tuli lisaks Emajõe ööbiku loomingu esitamisele ette kanda ka üks luuletus eesti luuletajate, selleaastaste juubilaride hulgast. Ranno hingestatud esitus võlus žürii südameid sedavõrd, et lisaks II kohale vanemas võistlusrühmas ning eripreemiale otsustati ta saata esindama Pärnumaad üleriigilise konkursi finaalis, mis toimub 11. detsembril Koidula muuseumis.