Mini Playback Show 2024 - tähed laval 14. aprill Margit Lott

12. aprillil toimus Sauga Põhikooli üks õppeaasta oodatumaid üritusi – MiniPlayback Show. Sel aastal saime nautida lausa 17. etteastet, mis kõik olid nii esituste kui dekoratsioonidega viimseni lihvitud. Meie auväärsesse žüriisse kuulusid Laura Voll, Veronika Lilletai ja Triin Eesaru, aitäh, et tulite ja meie õhtu eriliseks tegite! Show oli ülimalt meeleolukas, etteasted suurepärased, kõik esinejad megatublid ja publik igati tasemel.

Suur, suur kummardus õpilasesindusele, kelle eestvedamisel õpilaste lemmik show aset leidis – Te olete võrratud!

1.-3. klasside võitjad - Keira Tomson, Merete Metsaveer, Rosabella Zaitsev, Helisa Kivi, kes tegid suurepärase esituse looga Käärijä & Erika Vikman – Ruoska.

4.-6. klasside võitjad  Tuuli Talving, Lisandra Aniste, Loore Tekko, Hanna Elisabet Jürimaa, Emilia Hrabrov, Marelle Soosar, Nora Adeele Leier, Pauliina Ild, Heidi Johanna Tamm, Nora Tomson, Adele Auväärt, Mirell Müller, Maarja Elisee Kalmus - PSY – Gangnam style.

7.-9. klasside võitjad  - Sandra Turba, Ragnar Turba, Lisete Sinimägi, Lisette Simone Tali, Annabell Pint, Melany Mirell Pilv, Sirelin Tamm, Reemo Kivihall, kes valisid esitatavaks looks Suur komöödiaõhtu: Vala välja!

Kuna esitused olid kõik niivõrd head, otsustas õpilasesindus välja anda 2 publiku lemmiku tiitlit. Valituks osutusid 4.-6. klassi arvestuses 1. koha pälvinud Gangnam Style ja 7.-9. klassi võidu lugu Suur komöödiaõhtu: Vala välja!. Mõlemad numbrid olid väga hästi jäljendatud ja hingega esitatud.

Välja anti ka 4 eripreemia auhinda.

3. b klassi noored Cassandra Lend, Sarah Pajumets, Zlata Syzonenko, Helis Uustalu,  Liisa Hunt, Melissa Väina, kes pälvisid looga „Kuldsed Lindid - Taka-taka (7 vaprat)“  eripreemia nostalgilise esituse eest.

Vapra ja julge esituse eripreemia läks 1.a klassile koosseisule Laura-Ly Sarapuu, Adell Roos, Marilis Tiits, Margareth Ponn, Keron Metsaots, Kaspar Kirsimäe. Õpilaste esituses nägime lugu Eesti laulu poolt-finaalist Cartoon, Ewert Sundja – "Oblivion"

6.a klassi ja 7.b klassi duo Risto Lilletai ja Reiko Lilletai pälvisid eripreemia stiilipuhta paroodia eest looga „Maatja-Liis Ilus, Ivo Linna ja Prezioso - “Kaelakee hääl”.

Parem, kui originaal eripreemia tunnuste said 3.b klassi õpilased Romeo Meriko Liin ja Keron Teegelmann  Mikael Gabriel x nublu - Vox Populi (Live)

Auhindadega panustasid Steffani Pizzarestoran, OKOK Vaba Aja Keskus, Sauga Põhikool. AITÄH!

Välja anti ka 4 eripreemia auhinda.

sauga_pohikool_miniplaybackshow_2024_-_tahed_laval