Mini Playback Show 2023 24. märts Liisa Ojala

Sauga Põhikoolis toimus reedel (24.03) traditsiooniliseks ürituseks kujunenud kooli Playback show.

Kokku oli 14 värvikat esitust, mida hindas kolmeliikmeline kooliväline žürii koosseisus Silvia Kangert, Ailen Tiitus ja Lizett Käst.

Esikolmik:

1. 3. a klass: Mariite-Marleen Siitam, Nora Tomson, Reanna Kukk ja Noora Kukk. Lugu: Just Dance 2020: Shakira – “Waka Waka “
  2. 4. ja 6. klass: Risto ja Reiko Lilletai. Lugu: KOIT TOOME ja LAURA – “Verona”
  3. 6. klass: Marii-Anett Pint, Lorete-Maria Sireneva, Kreteliis Kajamäe, Kristella Kajamäe, Mirabel Chrystelle Jaakson. Lugu: Eurovision, Sandra – “Through My Window”

Publik valis oma lemmikuks:

8. ja 9. klass: Richard Müller, Anny Taigla, Johanna Türnpu, Triin Kuusaru, Ranno Peet, Anita Leilop. Lugu: Rednex- “Cotton eye Joe”

Lisaks paistsid žüriile eriliselt silma:

• 2. a klass: Loore Grandberg, Eliisabeth Guff, Sandra Liiv, Liis Leinus, Triinu Nõupuu, Mirtel Uslov, Sofi Anette Elissaar, Eliise Aia, Sebastian Tamsalu. Lugu: 2WEI & Edda Hayes – “Burn”
  • 7. klass: Anette Tomingas. Lugu: "Future perfect" Enhypen
  • 2. b klass: Cassandra Lend, Kaspar Orm, Romeo Meriko Liin, Rasmus Pinelis. Lugu: Marju Länik feat. Brad Jurjens – “Veerev Kivi “

Esimese koha pälvinud 3. a klassi koosseis oli võidust pisarateni liigutatud. Lapsed valisid ise loo, harjutasid igapäevaselt ning andsid endast laval maksimumi. Esitus paistis silma oma hoogsuse ja laste eneseväljendusoskusega laval. Žürii tõi oma kommentaaris esile ka väga täpse video jäljendamise oskuse. Lisaväärtust andsid väga vahvad kostüümid.

Järgmisel aastal jälle!

Esikolmik:

Publik valis oma lemmikuks:

Lisaks paistsid žüriile eriliselt silma:

• 7. klass: Anette Tomingas. Lugu: "Future perfect" Enhypen

Järgmisel aastal jälle!