Meie tublid inglise keeles 22. august Õp Magdalena Donerstak

19. mail toimus koolides ingliskeelsete ristsõnade võistlus. Arvestust peeti eraldi 4. klasside ja 5. klasside arvestuses. Võistlejad lahendasid paarides 60 minuti vältel ingliskeelseid ristsõnu.

5. klasside koosseisus osales Aron Kivilo ja Mattias Stolts.

Maakonna koolide 18-ne võistkonna seast tuli 2. kohale 4. klasside arvestuses meie kooli 4.a klassi võistkond koosseisus Tuuli Talving ja Pauliina Ild. 3. koha saavutasid 4.b klassi õpilased Johannes Tammet ja Mikk Kivihall.

Tubli tulemus, kaks poodiumikohta, palju õnne!

5. klasside koosseisus osales Aron Kivilo ja Mattias Stolts.

Tubli tulemus, kaks poodiumikohta, palju õnne!