Uudised

Meie õpilased särasid Pärnumaa jutuvestjate konkursil 28. november Marika Hoolma


25. novembril toimus Pärnumaa õpilasjutuvestjate (1.-9. kl) konkursi ,,Koos me suudame. Kohalood“ lõppkontsert ja autasustamine. Võistluse lõpuüritusele pääsesid eelvoorude võitjad, meie koolist oli neid koguni viis: Mariite-Marleen Siitam (4. kl), Reiko Lilletai (7. kl), Ranno Peet (9. kl), Richard Müller (9. kl) ja Mirabel Chrystelle Jaakson (7. kl).

Konkursi korraldaja Jaak Kännu sõnul osales 6. jutuvestjate konkursil kokku ligi 40 Pärnu linna ja maakonna koolide õpilast ning suurejoonelise konkursi korraldajatel oli seekord põhjust rõõmustada, sest tase oli kõrge.

25. novembril toimus Pärnumaa õpilasjutuvestjate (1.-9. kl) konkursi ,,Koos me suudame. Kohalood“ lõppkontsert ja autasustamine. Võistluse lõpuüritusele pääsesid eelvoorude võitjad, meie koolist oli neid koguni viis: Mariite-Marleen Siitam (4. kl), Reiko Lilletai (7. kl), Ranno Peet (9. kl), Richard Müller (9. kl) ja Mirabel Chrystelle Jaakson (7. kl).

Konkursi korraldaja Jaak Kännu sõnul osales 6. jutuvestjate konkursil kokku ligi 40 Pärnu linna ja maakonna koolide õpilast ning suurejoonelise konkursi korraldajatel oli seekord põhjust rõõmustada, sest tase oli kõrge.