Emakeelenädal oli tegevusrohke 22. märts Marika Hoolma

13.–20. märtsini toimunud emakeelenädala jooksul külastasid kooliperet toredad jutuvestjad, kirjutati etteütlusi, mängiti lõbusaid sõnamänge ning osaleti maakondlikul kirjandusvõistlusel.

Sündmusterohke nädal tipnes ülekoolilise emakeelevõistlusega.

Ilma vigadeta kirjutasid etteütluse Merete Metsaveer, Rozabella Zaitšev, Sander Kaljusoo, Lisandra Vaikjärv, Lenna Loreen Kikkas, Gendra Aunapuu (1. klass), Elisabeth Ponn, Loore Grandberg, Sebastian Tamsalu, Sandra Liiv (2. klass), Noora Kukk, Isabella Zaitšev, Adele Auväärt, Marite-Marleen Siitam, Christlyn Pukk, Mirtel Kuura, Hector Loorents, Mairon Mäeste, Keron Mäeste (3. klass), Reiko Lilletai (6. klass).

Vanema kooliastme kirjandusviktoriini teemal ,,K. J. Petersoni elu ja looming“ võitis 8. klassi õpilane Ranno Peet. Väga populaarseks osutunud Johannes Aaviku sõnade otsimismängu võitjad selgusid loosi teel, õnn naeratas Marten Kasele (2.a), Mirjam Sinisalule (2.b), Teyana Ozioma Tali George-Ochellile (3.a), Gendra Aunapuule (1. klass) ja Maarja Elisee Kalmusele (5.a).

Emakeelevõistluse võitjad olid järgmised tublid ainetundjad:

I klass – Rozabella Zaitšev (1. koht), Lenna Loreen Kikkas (2. koht)

II klass – Leona Ameli Karist (1. koht), Delise Kokla (2. koht), Melissa Väina (3. koht)

III klass – Mariite-Marleen Siitam (1. koht), Olivia Bortnik (2. koht),

Hector Loorents (3. koht)

IV klass – Loore-Lee Valgepea ja Risto Lilletai (1.–2. koht), Carolus Magnus Pärk (3. koht)

V klass – Lisandra Aniste (1. koht), Tuuli Talving (2. koht), Loore Tekko (3. koht)

VI klass – Reiko Lilletai (1. koht), Mirabel Chrystelle Jaakson (2. koht),

Grete-Liis Hiis (3. koht)

VII klass – Marin Tiits (1. koht), Emma Randlo (2. koht), Emily Randlo (3. koht)

VIII klass – Ranno Peet, Melany Mirell Pilv (1.–2. koht), Richard Müller (3. koht)

IX klass – Andra Uudikas (1. koht), Kaspar Reimann (2. koht)

Aitäh kõikidele õpilastele, kes aktiivselt kaasa lõid!

Suur kiitus õpetajatele, kes aitasid ja toetasid!

Marika Hoolma

Sündmusterohke nädal tipnes ülekoolilise emakeelevõistlusega.

Emakeelevõistluse võitjad olid järgmised tublid ainetundjad:

I klass – Rozabella Zaitšev (1. koht), Lenna Loreen Kikkas (2. koht)

III klass – Mariite-Marleen Siitam (1. koht), Olivia Bortnik (2. koht),

Hector Loorents (3. koht)

VI klass – Reiko Lilletai (1. koht), Mirabel Chrystelle Jaakson (2. koht),

Grete-Liis Hiis (3. koht)

IX klass – Andra Uudikas (1. koht), Kaspar Reimann (2. koht)

Aitäh kõikidele õpilastele, kes aktiivselt kaasa lõid!

Suur kiitus õpetajatele, kes aitasid ja toetasid!

Marika Hoolma