Emakeelenädal 11.03-15.03 09. märts Margit Lott

Tähistame koolis emakeelenädalat. Selle raames toimuvad koolis erinevad põnevad tegevused, külla tulevad kirjanik Ketlin Priilinn ja muinasjututaat Jaak Känd. Lisaks toimub raamatute näitus/vahetus. See tähendab seda, et noored ja õpetajad saavad kooli tuua raamatud, mis kodus enam kasutust ei leia. Raamatud tuleb viia klassijuhataja kätte. Kokku kogutud raamatutest tuleb näitus 2. korruse koridoris, mis on avatud kuni reedeni (15.03). Reede hommikust alates on õpilastel võimalik näituselt soovitud raamat endale päriseks võtta. Hoiame ja austame oma emakeelt!