Uudised

Anny Taigla pälvis särava kirjandi eest Vabariigi Presidendi küllakutse 24. mai Õp Marika Hoolmaa


Enne vabariigi aastapäeva kutsus president Alar Karis Eesti kooliõpilasi üles kirjutama teemal ,,Millist Eestit me siis tahame?“, et praegused noored saaksid mõnekümne aasta pärast seda kulunud fraasi kastutades tagasi vaadata, millist tuleviku Eestit nad aastal 2022 tahtsid, ning riigipea saaks noorte vahetuid mõtteid ja unistusi Eestist kuulda. Ka meie koolist läks Kadrioru poole teele mahukas postiümbrik kirjanditega.

Eile (23.05) saabus 8. klassi õpilasele Anny Taiglale kui särava kirjutise autorile Vabariigi Presidendi kutse kirja- ja mõttetalgute „Millist Eestit me siis tahame?“ tänuüritusele presidendi kantselei roosiaias.
Palju õnne!

Marika Hoolma

Enne vabariigi aastapäeva kutsus president Alar Karis Eesti kooliõpilasi üles kirjutama teemal ,,Millist Eestit me siis tahame?“, et praegused noored saaksid mõnekümne aasta pärast seda kulunud fraasi kastutades tagasi vaadata, millist tuleviku Eestit nad aastal 2022 tahtsid, ning riigipea saaks noorte vahetuid mõtteid ja unistusi Eestist kuulda. Ka meie koolist läks Kadrioru poole teele mahukas postiümbrik kirjanditega.

Eile (23.05) saabus 8. klassi õpilasele Anny Taiglale kui särava kirjutise autorile Vabariigi Presidendi kutse kirja- ja mõttetalgute „Millist Eestit me siis tahame?“ tänuüritusele presidendi kantselei roosiaias.
Palju õnne!

Marika Hoolma