Tori valla noortevolikogu 11. oktoober Liisa Ojala

"Tori valla noortevolikogu on tegutsenud juba üle aasta, kuid on noorte seas siiski vähetuntud. Sel sügisel otsustasime seda viga parandada. Leidsime, et meil on kõige targem oma tööd tutvustada koolides. Nii võtsimegi nõuks külastada oktoobris ja novembris 2022 nelja meie valla kooli. Järjekorras esimeseks osutus Sauga Põhikool, kuhu jõudsime 11. oktoobril. 5.-9. klasside õpilastele tutvustasid noortevolikogu ja selle tegemisi Johannes Ergezinger (lihtliige), Mirko Niine (protokollija) ja Joosep Ailiste (aseesimees). Noored said teadmisi näiteks sellest, mis üldse on noortevolikogu ja kuidas ka ise noortevolikogu liikmeks saada. Igaühel oli võimalus esitada noortevolikogu liikmetele ka küsimusi. Tori valla noortevolikogu tänab Sauga Põhikooli pere sooja vastuvõtu eest!" nii kirjeldab oma külastust ja tegemisi Tori valla noortekogu. Väga oluline on noorte kaasamine ja nende ettepanekutega arvestamine. Just sel põhjusel on oluline, et ka meie kooli noored oleksid Tori valla tegemistega kursis ja teaksid, et ka neil on võimalus noortevolikokku kandideerida ning tuleviku tegemistes kaasa rääkida.