Uudised

Pärnu Rannastaadionil toimus TV10 Olümpiastarti neljas Pärnumaa etapp 21. mai Romet Mihkels

Pärnu Rannastaadionil toimus TV10 Olümpiastarti neljas Pärnumaa etapp.

Vanemate tüdrukute vanuseklassis tegi suurepärase võistluse Mirabel Chrystelle Jaakson, kes võitis 600 meetri jooksus esikoha uue isikliku rekordiga 1.46,18. Isiklik rekord paranes enam kui 10 sekundiga! Maarja Elisee Kalmus sai samal alal 10.koha (aeg 2.01,60) ja Sofia Smirnov 11.koha (2.02,99).

Mirabel täitis sellega aga TV10 Olümpiastarti võistlussarja finaaletapil osalemise normatiivi ja saab seega võimaluse finaaletapil kaasa teha. Võistlused toimuvad 25.mail Tallinnas, Kadrioru staadionil. Soovime Mirabelile finaaletapiks edu!