Miks tulla Sauga Põhikooli? 22. august Sauga Põhikool

• Koolis õpib 2022/2023 õppeaastast alates 236 õpilast. Õpilaste arv suureneb iga aastaga. Sellegipoolest on igale lapsele võimalik õpetajal individuaalselt läheneda, sest klassid on väikesed. Kooli prioriteediks on lapse mitmekülgne areng ja kaasatus.
  • Kool on küll Sauga keskusest kaugel, kuid kooli toob ja viib õpilasi kaks koolibussi ja buss nr 40, mis võimaldab lastel mugavalt koolis käia. Bussisõidud on tasuta.
  • Kõikides õppetundides kasutatakse kaasaegseid IKT vahendeid.
  • Kõikidel meie õpetajatel on erialane kõrgharidus ning nad omavad suurt kogemust lastega töötamisel. Samuti täiendatakse end pidevalt koolitustel.
  • Süvendatud õpe toimub inglise keeles ja arvutiõpetuses. Tunnid algavad esimeses klassis.
  • Hindamissüsteem ja õpe on lapsesõbralik.
  • Koolis töötab psühholoog, sotsiaalpedagoog, HEV kordinaator, eripedagoog-logopeed.
  • Õppetöösse kaasatakse erivajadustega lapsi ning andekaid õpilasi toetatakse.
  • Lastel on võimalik osa võtta pikapäevarühma tööst, kus on võimalik nii õppida kui ka tegelda huvitegevusega.
  • Õpilased on saavutanud erinevatel olümpiaadidel ja võistlustel auhinnalisi kohti. Lõpueksamite tulemused on kõrged.
  • Koolis toimub palju erinevaid üritusi, mis koolielu rikastavad.
  • Koolis tegutsevad erinevad huviringid ning ringitunnid on tasuta.
  • Õppereisidel käimine on kooli õppetöös väga tähtsal kohal ja on kooli poolt toetatud.
  • Kool on seotud mitmete erinevate projektidega ning õpilased saavad osaleda projektitöös.

Avalduse kooli vastuvõtmiseks saab täita SIIN.

Hea haridus Sauga Põhikoolist!

• Kõikides õppetundides kasutatakse kaasaegseid IKT vahendeid.
  • Hindamissüsteem ja õpe on lapsesõbralik.
  • Õppetöösse kaasatakse erivajadustega lapsi ning andekaid õpilasi toetatakse.
  • Koolis toimub palju erinevaid üritusi, mis koolielu rikastavad.
  • Koolis tegutsevad erinevad huviringid ning ringitunnid on tasuta.

Avalduse kooli vastuvõtmiseks saab täita SIIN.

Hea haridus Sauga Põhikoolist!