Eesti Vabariik 106 19. veebruar Margit Lott

*Vabariigi aastapäeva pidulik aktus toimub 23.02 kell 9:00 kooli aulas (selga pidulikud riided, dressides saali ei lubata). Koolibussid koju väljuvad 11:30

*Samal päev (23.02) toimub Pärnu linna rongkäik Alevi kalmistu juurest Iseseisvuse väljakuni. Sauga Põhikool osaleb rongkäigul, olete kõik oodatud meiega liituma!

*kogunemine 13:45 Alevi kalmistu ees, rivistus
     *14:00 hümn ja kõne, rongkäigu algus

*24.02 toimub Eesti Lipu Seltsi Sindi osakonna poolt EV 106. aastapäeva üritus. Tähistame üheskoos meie kalli kodumaa sünnipäeva.

*Üritus algab kell 8.00 hommikul Sindi Gümnaasiumi kõrval asuva Julius Seljamaa monumendi juures. Kavas on 3 sõnavõttu, laulud, näiteringi etteasted, tants ja viimaks rongkäik. Kogu üritus peaks kestma maksimaalselt 1 h.

Hakkame sättima!

*kogunemine 13:45 Alevi kalmistu ees, rivistus
     *14:00 hümn ja kõne, rongkäigu algus

*24.02 toimub Eesti Lipu Seltsi Sindi osakonna poolt EV 106. aastapäeva üritus.
Tähistame üheskoos meie kalli kodumaa sünnipäeva.

Hakkame sättima!