Tulemused TV10 Olümpiastardil

Laupäeval, 7.aprillil toimus Tartu Ülikooli Spordihoones TV10 Olümpiastardi III vabariiklik etapp, kuhu meie kooli õpilastest pääses maakondliku etapi tulemuste põhjal võistlema Carlyn Pukk. Vanema vanuseklassi tüdrukute kaugushüppes tegi kaasa 77 võistlejat ning Carlyn saavutas uue isikliku rekordiga 5.33 kolmanda koha! Teiesest kohast jäi Carlynil puudu ainult 1 sentimeeter! Isiklik rekord paranes aga lausa 18 sentimeetrit. Võistluse erisaade oli ETV 2 ekraanil eetris pühapäeval, 8.aprillil. Kordust on võimalik vaadata rahvusringhäälingu kodulehel. (Carlyni hüpe ja intervjuu alates 3:13).

TV10 Olümpiastardil on jäänud pidada veel kaks etappi. Järjekorras neljas maakondlik etapp toimub 16.mail ja vabariiklik finaaletapp 25.mail Rakveres. Hooaja lõpetab mitmevõistluse etapp. Maakondlik võistlus toimub 4-5.juunil ja vabariiklik võistlus üle paljude aastate taas Pärnu Rannastaadionil 13-14-juunil.

Foto: Marko Mumm                                                     Foto: Romet Mihkels