Targa bussisõitja koolituse võitjad

Oktoobrikuu alguses toimus Sauga Põhikooli õpilastele väga õpetlik ja vajalik „Targa bussisõitja koolitus“, mille viis läbi MTÜ Pärnumaa Ühistranspordikeskus. Keskuse juhataja Andrus Kärpuki eestvedamisel said kooli õpilased selgeks, kuidas bussis käitutakse, mida teha ei tohiks ning millised tagajärjed võivad olla valesti käitumisel. Peale koolitust paluti kõigil alles hoida ka oma "Targa bussisõitja koolituse" tunnistused, mille alusel kuu pärast veel meeneid välja lubati loosida.

Eelmise nädala reedel(19.11)need auhinnad välja loositigi. Auhindadeks olid 2 tahvelarvutit, 2 paari ilma juhtmeta JBL kõrvaklappe ning 2 paari JBL juhtmega kõrvaklappe. Loosimises osalemiseks oli vaja kooli kaasa võtta oma "Targa bussisõitja koolituse" tunnistus. MTÜ Pärnumaa Ühistranspordikeskuse juhataja Andrus Kärpuk isiklikult loosis välja 6 juhuslikku numbrit, mis õpilastele kooliraadio teel teatavaks tehti ning võitjad olidki teada.

Palju õnne kõikidele võitjatele ning täname Pärnumaa Ühistranspordikeskust suurepärase ja põneva koolituse, loosi ning auhindade eest.