Tammiste hooldekodu külastus

Sauga Põhikool alustas uut aastat Tammiste hooldekodu külastusega. 07. jaanuaril oli Sauga kooli õpilastel suur rõõm esineda Tammiste hooldekodu elanikele. Koostöös muusikaõpetaja Tiina Männikuga valmistati kontserdiks ette mitmeid erinevaid etteasteid. Lapsed mängisid erinevaid pille, lauludega astusid üles solistid, koorid ja ansamblid. Esinemine sattus kokku õigeusu jõulupühadega ja selleks puhuks  aitas vene keele õpetaja Karolina Toomsalu 6. ja 8. klassi õpilastel ette valmistada ka kaks venekeelset laulu. Kuna Sauga Põhikoolil on käsil ka Erasmus+ projekt “Charity Achieves Results With Erasmus+” ehk “Heategevus saavutab Erasmus + toel tulemusi”, siis oleme eesmärgiks võtnud kahe aasta jooksul tegeleda palju heategevusega. Alustasime Tammiste hooldekodu külastusega, kuid plaanis on veel mitmeid huvitavaid ettevõtmisi.