Seenenäitus 2020

10. septembril käisid 1.- 4. klassid Pernova loodusmajas seente näitusel. Näha sai erinevaid seeni: söödavaid, mittesöödavaid ja mürgiseid seeni. Igal seenel oli kõrval ka kirjeldus, mida õpilased said lugeda. Pärast seda, kui seentega oli iseseisvalt tutvutud, rääkis õpetaja Maile igast seenest eraldi ja hiljem lahendasid õpilased ka seente teemal ristsõnu. Loodusmaja territooriumil oli lastele veel palju muudki huvitavat. Nad said näha tänaval viibivaid väikseid kanu, huvitavaid taimi ja põõsaid ning samuti sai istuda lõkke ääres ja ennast tuulise ja vihmase ilmaga soojendada. Päev oli huvitav, õpilased said teada palju uut ja kasulikku. Lisaks sellele jagasid õpilased kaaslastega ka oma kogemusi ja teadmisi seente korjamise ja valmistamise kohta.

Karolina Toomsalu
4. klassi klassijuhataja