Sauga Põhikooli 5. ja 6. klassi õpilased võtsid osa toredast liiklusprojektist

Sel sügisel otsustasid meie kooli 5. ja 6. klassi õpilased, et tahaksid anda ka oma panuse kooliümbruse turvalisemaks muutmiseks. Nii otsustatigi osa võtta projektist “Peatu, vaata, veendu”. Projekti käigus arutlesid õpilased koos füüsika-ning matemaatikaõpetajaga erinevate liikluses olevate ohtude üle ning vaatasid ka nende matemaatilist poolt. Näiteks uuriti erinevatel kiirustel tekkivaid võimalikke keskmi si pidurdusteekondi ning seda, kui tähtis on olla kindel enne tee ületamist, et see on ohutu.

Samuti märgistasid õpilased ära kaheksa erinevat teelõiku märgistusega “Peatu, vaata, veendu”. Kogu projekt on olnud väga huvitav ning märgistuste kohtade välja mõtlemine ning nende vajaduste üle arutlemine oli mõtlemapanev ning õpetlik.

Rohkem pilte näeb SIIT.