Põnev kontaktõpe 2021

Hoolimata napiks jäänud kontaktõppest, jõudsime selle lühikese aja jooksul teha nii mõndagi põnevat. Loodusõpetuses tegime katseid magnetitega: tutvusime erineva suuruse ja kujuga magnetitega, leidsime klassist esemeid, mida magnet ligi tõmbas ja mida mitte, vaatasime, kuidas mõjutavad teineteist kahe magneti poolused ja kuidas rauapuru joondus magnetvälja jõujoonte järgi.  Palju elevust tekitasid ka staatilise elektri tekitamise katsed: võrdlesime, kellel tõusid juuksed kõige rohkem püsti ja kelle õhupall püsis seina küljes kõige kauem. Pilte saad näha SIIT.

Lisaks tubastele tegevustele, viibisime võimalikult palju ka värskes õhus. Eriti lõbusad olid kehalise kasvatuse tunnid, kus mõõtu sai võtta nii lumeinglite tegemises, lumetornide ehitamises, kelgutamises kui ka muudes vahvates jooksumängudes.

Pilte saad näha SIIT.

Loodetavasti kohtume juba peagi tagasi koolis!

Maile Lilletai

3a. klassijuhataja