Pärnumaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus

Neljapäeval, 23.jaanuaril toimusid Pärnu Spordikooli kergejõustikuhallis Pärnumaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus. Võistlemas käisid kolme vanuseklassi sportlased: U16, U18 ja U20 vanuseklass.

Sauga Põhikooli esindasid nendel võistlustel kaheksanda klassi õpilased Pilleriin Türnpu, Henri Pärn, Kevin Reimann, Mark-Sander Ardel ja üheksanda klassi õpilane Carlyn Pukk. Kõige paremini läks võistlustel Pilleriinil ja Carlynil, kes kahepeale võitsid kokku 5 medalit!

Vanemas ehk U18 vanuseklassis kaasa teinud Carlyn võitis esikoha esmalt 60 meetri jooksus. Eeljooksus sai ta kirja aja 8,39, mis viis ta parima ajaga finaali. Finaalis tõi alavõidu tulemus 8,45. Teise alavõidu saavutas ta kaugushüppes tulemusega 5.13. Lisaks tegi Carlyn kaasa veel kuulitõukes, kus ta tulemusega 10.65 saavutas teise koha.

Nooremas ehk U16 vanuseklassis võistles edukalt Pilleriin, kes kõrgushüppes parandas oma isiklikku rekordit koguni 10 sentimeetriga. Nii saavutas ta tulemusega 1.55 esikoha. Veel tegi Pilleriin kaasa 600 meetri jooksus, kus ta ajaga 2.01,25 saavutas kolmanda koha.

Tubli võistluse tegi Mark-Sander Ardel, kes poiste U18 vanuseklassi 1000 meetri jooksus tuli neljandaks ajaga 3.19,07. Poiste U16 vanuseklassi 1000 meetri jooksus sai Kevin Reimann ajaga 3.24,13 kuuenda koha. U16 vanuseklassi poiste kõrgushüppes sai neljanda koha Henri Pärn, kes ületas kõrguse 1.40.