Pärnu maakoolide krossi- ja pendelteatejooksu meistrivõistluste tulemused

Uue õppeaasta esimesed võistlused osutusid Sauga põhikooli sportlastele edukaks. Jõulumäel toimusid 27.septembril Pärnu maakoolide krossi- ja pendelteatejooksu meistrivõistlused.

Võistlused algasid pendelteatejooksuga, kus meie võistkonda tabas ebaõnn, kui jooksu lõppfaasis ebaõnnestus üks teatevahetus, mille tulemusena kaotati teatepulk. Jooksu siiski jätkati ning üheksa põhikooli arvestuses saavutati sellegipoolest neljas koht.

Edukamalt läks meil krossiteatejooksudes. 1-3 klasside tüdrukute 3x300 meetri teatejooksus saavutasid meie tüdrukud teise koha. Võistkonda kuulusid Grete Tiitus, Eliise Ellik ja Melany Mirell Pilv. Esikoha võitnud Paikuse põhikooli võistkonnale kaotati vaid 2 sekundiga, kolmandaks tulnud Uulu võistkonda edestati omakorda 10 sekundiga. Selles vanuseklassis osales kokku 15 võistkonda.

Sama vanuseklassi poiste 3x300 meetri teatejooksus saavutas meie võistkond seitsmenda koha. Võistkonda kuulusid Ramon  Meiner, Ranno Peet ja Stig Airon Jaakson. Kokku osales 16 võistkonda.

4-5 klasside tüdrukute 3x500 meetri teatejooksus osales kokku 14 võistkonda ning Sauga põhikooli võistkond saavutas tubli viienda koha. Jooksid Martha Hiiesalu, Johanna Türnpu ja Merili Klammer. 4-5 klasside poiste 3x500 meetri teatevõistkond saavutas seitsmenda koha. Kokku osales 15 võistkonda. Võistkonda kuulusid Mattis Raadik, Kristjan Turba ja Kaspar Reimann.

6-7 klasside tüdrukute 3x500 meetri teatejooksus saavutas meie võistkond väga tubli kolmanda koha. Pronksmedalid said omale kaela Pilleriin Türnpu, Carlyn Pukk ja Hannabell Žukov. Kokku osales 14 võistkonda. Väga edukas oli ka 6-7 klasside poiste võistkond, kes 3x1000 meetri jooksus saavutas teise koha. Võistkonda kuulusid Henri Pärn, Anders Vugt ja Kevin Reimann. Poiste arvestuses tegi kaasa 13 võistkonda.

Pilte meie tublidest sportlastest vaata pildigaleriist.