Munadepühad "Teeme kodus kunsti" 2020

Huvijuht Merilin Kauniste eestvedamisel ning koostöös kunsti- ja tööõpetuse õpetajatega (Silja Heinsalu, Maile Lilletai ja mina) kuulutati neljanda nädala distantsõppes välja „Teeme kodus kunsti“, mille eesmärk oli näidata distantsõppe häid külgi: perega koos midagi ilusat luua, kuna kätte olid jõudnud munadepühad. Kõige olulisem distantsõppes on leida ja hoida õpilastes motivatsioon. Selleks, et munadepühad kodus loomingulised oleksid, oli võimalus koos perega munadepühaks midagi toredat meisterdada, joonistada, värvida, küpsetada jne. Mõned head ideed said õpilased ka YouTube'ist. Tööd tulid väga mitmekesised ja huvitavad. Kõik saadetud tööd on nüüd ka kooli kodulehel ja facebookis. Samas on igal olukorral ka positiivne pool: oleme palju juurde õppinud ja kogemuse võrra jälle rikkamad. Oleme jätkuvalt Teie jaoks olemas.

Olge terved!

Õpetaja Merike Rahtma