Loodusõpetuse projekt "Sibulast-seemnest toredaks taimeks"

Kevad on tärkamise aeg. Taas pistavad taimed oma nina mullast välja ja sirutavad end sooja päikese poole. Et seda protsessi lähemalt jälgida, said 2. klassi õpilased loodusõpetuses ülesandeks pista ise kodudes oma näpud mulda ja kasvatada seemnest või sibulast endale meelepärane taim.

Taime eest tuli 3-4 nädalat hoolitseda nagu oma pisikese "beebi" eest. Teda oli vaja igati poputada, kasta, väetada, pöörata paremini valguse poole jne. Kõik õpilased said sellega väga hästi hakkama!

Tänan kõiki lapsevanemaid, kes selle projekti edukaks läbiviimiseks lastele vajalikud vahendid hankisid. Hoolitsemine ja töö kestab kindlasti veel edasi, aga lõpptulemusena saab igaüks peagi nautida kodus õiteilu või maitsvaid vilju. Ise tehtud, hästi tehtud!

Õpetaja Maile Lilletai