Emadepäev 2020

Selle aasta emadepäevaks kinkisid Sauga Põhikooli õpilased oma emadele kauneid kunstitöid, õpiti pähe tähtpäevale pühendatud luuletusi ning toredad tööd valmisid ka käsitöötundides. Vanemate klasside õpilased tegelesid usinasti omaloominguga, 5.-9. kl  laste emadepäevaluulest valmis  lausa luulekogu.

1. klass joonistas ja meisterdas, 2. klassid tegid muusikatunni raames laulu “Ema teeb köögis süüa” põhjal pildi. 2.a klass õppis aga õpikust pähe luuletused teemal “Ema ja vanaema” ning lapsed lugesid neid üksteisele Zoomi vahendusel.

3.a ja 3.b klass kirjutas oma emadest toredaid luuletusi ning joonistati ka laulu ”Kes on meie ema” põhjal pilt. 2.b ja 3. klassid meisterdasid kunstiõpetuse tundides vahvaid lilli.

Ka vanemate klasside õpilased soovisid oma emadele ilusat emadepäeva ning kirjutasid toredaid luuletusi. 5.-9. klassi õpilaste omaloomingust pandi kokku terve luulekogu.

Soovime kõikidele emadele ja vanaemadele ilusat emadepäeva!