Distantsõpe kehalises kasvatuses

Distantsõppel olles veedavad lapsed tavapärasest rohkem aega nutiseadmetes, mistõttu on oluline roll kehalise kasvatuse tundidel, et tuua end välja sundasendist ning olla edaspidigi terve ja rühikas. Lisaks on kehalise kasvatuse tunnid ka distantsõppel olles lõbusad ja samas ka korraks tore vaheldus üksnes kooli saalis treenimisele. Väga oluline osa kehalise kasvatuse tundides on praegu liikumine värskes õhus, tehes seda mõistagi turvaliselt, jälgides kõiki hetkel kehtivad reegleid. Algklasside õpilastele on olnud suureks motivaatoriks ka vanemad, kes on kodus võimalikult palju vahendeid selleks välja otsinud: hantlid, treeningmatid, kummilindid jne. Lisaks on leitud ka loovaid lahendusi: takistusrada oma aias, aaretejaht vms. Teinekord võetakse vanemad ka kampa ja nii treenitakse üheskoos! Oluline, et tervis püsiks korras ja meel rõõmus!

Romet Mihkels ja Maile Lilletai
kehalise kasvatuse õpetajad