88. lennu lõpetajad

9. klassi lõpp oli Sauga koolile väga edukas.  Eksamid läksid väga hästi- eesti keele eksami keskmine hinne oli 4,4; matemaatikaeksami keskmine hinne 4,5; bioloogia keskmine hinne 4,3; ühiskonnaeksam 3,8 ja inglise keele keskmine hinne 4,8. Kiituskirja said Tiina Tali ja Liis Karbus. Ühe neljaga (valikeksam) lõpetas Tarvo Tali ning neljad-viied olid lõputunnistusel Kaidi Kriislehel ja Anna-Bell Kitšiginil. Ühe rahuldava hindega lõpetas kolm õpilast.

9. klassi lõpuaktusele kogunes kokku saalitäis inimesi. Aktusel võttis sõna kooli direktor Arvo Tali, Sauga vallavanem Andres Hirvela, klassijuhataja Tiina Pärn, 9. klassi esimene õpetaja Heli Alumets ning kiitusega 9. klassi lõpetanud Tiina Tali. Kõnelejad jagasid lõpetajatele elutarkust, samuti räägiti üheksa kooliaasta jooksul toimunud üritustest ja naljakatest sündmustest.  Kõned tekitasid nii publiku kui lõpetajate seas palju emotsioone.

Muusikalised etteasted valmistas õpilastega koos ette muusikaõpetaja Tiina Männik. Esinesid Anna-Liisa Kuus, Grete Tiitus, Eliise Ellik, Laura Peet ja Tiina Tali. Pärast lõpuaktust tehti pilte ja õnnitleti 9. klassi lõpetajaid.

Sauga põhikooli lõpetasid:

1. Tiina Tali
  2. Liis Karbus
  3. Tarvo Tali
  4. Anna-Bell Kitšigin
  5. Kaidi Kriisleht
  6. Lysett Heinmets
  7. Georg Fosti
  8. Herman Pärn
  9. Andrian Tees
  10. Martin-Markus Orav
  11. Janette-Tiina Guff
  12. Artur Bolotov
  13. Kristin Smõtškov
  14. Merilin Raag

Soovime tuult tiibadesse kõigile lõpetanutele!