Sauga põhikool

Sauga Põhikooli 91. lend

12/06/2020 - 00:14

Sauga Põhikooli pere soovib oma

kallitele lõpetajatele õnne ja ilusaid hetki!

Tuult tiibadesse !

Sauga Põhikooli koolivorm

09/05/2020 - 21:09

Miks tulla Sauga Põhikooli?

01/03/2016 - 11:28
  • Koolis õpib 2019/2020 õppeaastast alates 193 õpilast. Õpilaste arv suureneb iga aastaga. Sellegipoolest on igale lapsele võimalik õpetajal individuaalselt läheneda, sest klassid on väikesed. Kooli prioriteediks on lapse mitmekülgne areng ja kaasatus.
  • Kool on küll Sauga keskusest kaugel, kuid kooli toob ja viib õpilasi kaks koolibussi ja buss nr 40, mis võimaldab lastel mugavalt koolis käia. Bussisõidud on tasuta.
  • Kõikides klassides kasutatakse kaasaegseid IKT vahendeid.
  • Koolis on käsil videote tegemine erinevatest tunnimaterjalidest, et õpilastel oleks haiguse tõttu koju jäämise korral võimalik tundi järelevaadata ja õppida.
  • Kõikidel meie õpetajatel on erialane kõrgharidus ning nad omavad suurt kogemust lastega töötamisel. Samuti täiendatakse end pidevalt koolitustel.
  • Süvendatud õpe toimub inglise keeles ja arvutiõpetuses. Tunnid algavad esimeses klassis.
  • Hindamissüsteem ja õpe on lapsesõbralik ega tekita koolistressi.
  • Koolis on tööl ka logopeed, kes võimaldab lastel saada vajadusel kõneravi.
  • Õppetöösse kaasatakse erivajadustega lapsi ning andekaid õpilasi toetatakse.
  • Lastel (1.- 4. klassini) on võimalik osa võtta pikapäevarühma tööst, kus pikapäevarühma õpetaja juhendamisel tehakse koduseid ülesandeid.
  • Õpilased on saavutanud erinevatel olümpiaadidel ja võistlustel auhinnalisi kohti. Lõpueksamite tulemused on kõrged.
  • Koolis toimub palju erinevaid üritusi, mis koolielu rikastavad.
  • Kõik huviringid on õpilastele tasuta. Koolis on näiteks meediaring, mudilaskoor, pilliõpe (klaver, suupill) jne. Ringitunnid on tasuta.
  • Ekskursioonid on kooli poolt toetatud ja õppereisidel käimine on kooli õppetöös väga tähtsal kohal.
  • Kool on seotud mitmete erinevate projektidega ning õpilased saavad osaleda projektitöös.

Avalduse kooli vastuvõtmiseks saab täita SIIN.

Hea haridus Sauga Põhikoolist!

Sauga Põhikool Facebookis

12/08/2015 - 14:36

TÄHELEPANU!

Sauga Põhikoolil on ka Facebook!

ManusSuurus
PDF icon Koolibussi marsruut Kilksamaa-Sauga suunal256.07 KB